ANA SAYFAÜRÜNLERHAKKIMIZDAİLETİŞİM

     

2001 yılında kurulan FERMA Mühendislik, ülkemizde ve yurtdışında Endüstriyel Otomasyon konusunda birçok projeye imza atmıştır.

Halen kendi ürettiği ürünleri 7 ülkeye ihraç etmektedir. İhracat yapılan ülkelerden bazıları ABD, Almanya, İngiltere, Vietnam, Suudi Arabistan dır.

Son yıllarda, Hannover-Almanya sanayi fuarı , Dubai eğitim donanımları fuarı gibi uluslar arası fuarlara katılarak ülkemizi temsil etmiştir.

Savunma Sanayiinde de Roketsan ve Makina Kimya Endüstrisi Kurumu olmak üzere, birçok sistemleri mevcuttur.

FERMA, ülkemizde otomasyon eğitim seti üretimini gerçekleştiren ilk ve birçok konuda tek şirkettir. Bu setler şu an birçok okul, üniversite ve sanayi kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Proje bölümü, yeni teknolojileri yakından takip ederek, bu konularla ilgili sürekli  yeni projeler geliştirmektedir.  Özel projelerde ve savunma sanayi ile ilgili konularda kurum ve kuruluşlara proje desteği vermektedir.

Pazarlama ve iş geliştirme bölümü, ürün ve hizmet tanıtımını gerçekleştirir ve projelerin hayata geçmesini sağlar. Aynı zamanda iş geliştirme bölümü  tamamlayıcı ürünlerin üretici şirketleriyle de bağlantılar kurar ve projeye ürünlerin adaptasyonunu sağlar. Bu amaçla Ferma, 2009 yılında Alman BMCM Gmbh işbirliği yapma kararı almıştır.

Web sayfamızda da inceleyebileceğiniz gibi, teknolojide ve ürünlerimizde sizlere sadece ürün değil, aynı zamanda  yeni bir bakış açısı, yeni bir konsept sunuyoruz.

Ferma, sizlere bu hizmet ve ürünleri sunmakta mutluluk duyar.

Hedeflerimizin ilki ülkemizdeki en önemli sorun olan teori ve uygulama arasındaki uçurumda köprü kurmaktır. Gelecek yeteneklere yatırım yapmanın önemine inanıyor ve yenilikçi  projelerin arkasında yer alıyoruz. Müşterilerimize etkili ve verimli hizmet vermek için, partnerlerimiz ve eğitim teknolojisinin önde gelen şirketleriyle işbirliğinde bulunuyoruz.

Sizi takımımıza katılmaya ve bizle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

.

BELGELERİMİZ