ANA SAYFAÜRÜNLERHAKKIMIZDAİLETİŞİM
 

Ferma PLC Eğitim Setleri

PLC EĞİTİM SETİ (FP-12A)

Teknik Özellikler
Teknik Şartname
 

 

 

 

Sette 8 dijital giriş, 6 dijital çıkış, 2 analog girişe sahip Siemens S7-1212C model PLC’nin yanı sıra analog uygulamalar için 2 adet 0-10 VDC potansiyometre bulunmaktadır. Dijital girişler için 0/1 simülasyon anahtarları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

PLC EĞİTİM SETİ (FP-3A)

Teknik Özellikler
Teknik Şartname
 

 

 

 

 

Sette 10 dijital giriş, 6 dijital çıkışa sahip Siemens S7-312C model PLC bulunmaktadır.Dijital girişler için 0/1 simülasyon anahtarları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.PLC’nin tüm giriş çıkışları ve dahili 24 VDC güç kaynağı çıkışları 4mm’lik soketlerle set üzerine çıkarılmıştır. Bağlantılar sonsuz geçmeli fişli kablolar ile yapılmaktadır.

 

PLC EĞİTİM SETİ  (FP-3C)

Teknik Özellikler
Teknik Şartname
 

 

 

 

 

 

 

Sette 16 dijital giriş, 16 dijital çıkışa sahip Siemens S7-313C-2DP model PLC,  4 analog giriş, 2 analog çıkışa sahip SM334 analog giriş/çıkış modülü ve analog uygulamalar için 0-10 VDC potansiyometre bulunmaktadır. Dijital girişler için 0/1 simülasyon anahtarları kullanım kolaylığı sağlamaktadır. PLC’nin tüm giriş çıkışları ve dahili 24 VDC güç kaynağı çıkışları 4mm’lik soketlerle set üzerine çıkarılmıştır. Bağlantılar sonsuz geçmeli fişli kablolar ile yapılmaktadır.